проспект Аерокосмічний, 41/2, офіс №5 (2-й поверх), Харків, Україна
+380 (97) 037-63-76
+380 (50) 733-68-04
вверхвниз
Новинка

Сканер штрих-кодів SUNLUX RH10S 2D USB
- В наявності
- Код: RH-10S
1 420 ₴
+380 (97) 037-63-76
Київстар
- +380 (50) 733-68-04Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Бюджетний 2D сканер штрих-кодів. Оригінальна конструкція підставки дає змогу максимально скоротити простір на столі, яке займає сканер.

SUNLUX RH-10S може зчитувати як звичайні лінійні штрих-коди, так і двовимірні QR-коди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunlux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | 2D Імідж |
| Типи зчитувальних штрих-кодів | 2D, UPC/EAN, UPC/EAN with Supplementals, Data Matrix, Code 39, PDF 417, Code 39 Full ASCII, Code 128, Code 39 TriOptic, UCC/EAN 128, QR, Code 128 Full ASCII, Code 93, MSI, Code 11, Codabar |
| Схема сканування | Одноплоскостна |
| Кількість скануючих ліній | 1 |
| Швидкість сканування | 60 скан/сек |
| Дальність сканування | 300 мм |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP42 |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Підставка в комплекті | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170.9 мм |
| Ширина | 64.4 мм |
| Висота | 86.8 мм |
| Вага | 0.175 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴





