проспект Аерокосмічний, 41/2, офіс №5 (2-й поверх), Харків, Україна
+380 (97) 037-63-76
+380 (50) 733-68-04
вверхвниз

Промисловий принтер етикеток GODEX ZX430I+ 300 dpi
- В наявності
- Код: ZX430I+
45 990 ₴
+380 (97) 037-63-76
Київстар
- +380 (50) 733-68-04Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Основні особливості базової комплектації:
- панель керування з РК дисплеєм і кнопками
- об'єм оперативна пам'ять 128 Mb
- об'єм Flash пам'яті 128 Mb
- інтерфейс USB 2.0, RS-232; Ethernet; USB host
- можливість використовувати ріббон із довжиною намотування до 450 метрів
Характеристики моделі:
| модель | роздільна здатність друку, dpi | макс. ширина друку, мм | швидкість друку, мм/сек |
|---|---|---|---|
| ZX430I+ | 300 | 104 | 102 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Godex International |
| Країна виробник | Тайвань |
| Метод друку | Термодрук, Термотрансферний друк |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 300 dpi |
| Максимальна довжина друку | 1859 мм |
| Максимальна ширина друку | 104 мм |
| Діаметр рулону | 203 мм |
| Діаметр втулки | 40 мм |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB+RS232+Ethernet+USB Host |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 403 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 274 мм |
| Вага | 10.8 кг |
| Максимальна ширина стрічки | 104 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 990 ₴



