проспект Аерокосмічний, 41/2, офіс №5 (2-й поверх), Харків, Україна
+380 (97) 037-63-76
+380 (50) 733-68-04
вверхвниз
Новинка

Промисловий принтер етикеток Xprinter XP-G480E 300 dpi
- В наявності
- Код: XP-G480E
24 475 ₴
+380 (97) 037-63-76
Київстар
- +380 (50) 733-68-04Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

Особливості промислового принтера етикеток Xprinter XP-G480E:
- роздільна здатність друку 300 dpi
- ширина матеріалу 20 ~ 120 мм
- макс. діаметр рулону носія 203 мм
- довжина друку 10 ~ 889 мм
- діаметр втулки носія 25,4 ~ 38 мм
- ширина рибона 20 - 110 мм
- макс. довжина рибона 600 м
- макс діаметр рулону рибона 91 мм
- діаметр втулки рибона 25,4 мм
- пам'ять/FLASH пам'ять 128/128 Мб
- наявність слота під карту MicroSD
- LCD дисплей
— термін експлуатації опорного ролика й абразивна стійкість термоголовки становить 30 км
| модель | роздільна здатність друку, dpi | макс. ширина друку, мм | швидкість друку, мм/сек |
|---|---|---|---|
| XP-G480E | 300 | 104 | 203 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук, Термотрансферний друк |
| Швидкість друку | 203 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 300 dpi |
| Максимальна ширина друку | 104 мм |
| Діаметр рулону | 203 мм |
| Діаметр втулки | 25.4 мм |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet), RS232 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 504 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Висота | 297 мм |
| Вага | 11 кг |
| Максимальна ширина стрічки | 104 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 475 ₴




