
Промисловий принтер етикеток TSC ML241P
- В наявності
- Код: ML241P
40 400 ₴
- +380 (50) 733-68-04Vodafone

Промисловий термотрансферний принтер етикеток TSC ML241P ідеально підходить для компаній, які хочуть отримати індивідуальне. не схожу на інших паковання або маркування свого товару. Рекомендоване навантаження становить 5 000 екземплярів етикетки за зміну.
Принтер має компактні розміри та низький рівень шуму. Це дає змогу встановлювати його не тільки на виробництві, але й в офісі компанії.
Конструкція пристрою являє собою суцільнометалевий корпус і механізм друку виготовлений з алюмінію. Сам друкувальний механізм складається з термотрансферного блока для протягування фарбувальної стрічки (риббону), друкувальної головки, материнської плати з процесором і блока живлення.
Основні особливості базової комплектації:
- панель керування з РК дисплеєм і кнопками
- об'єм оперативна пам'ять 128 Mb
- об'єм Flash пам'яті 128 Mb
- інтерфейс USB 2.0, RS-232; Ethernet; USB host
- можливість використовувати риббон із довжиною намотування до 450 метрів
Характеристики моделі:
| модель | роздільна здатність друку, dpi | макс. ширина друку, мм | швидкість друку, мм/сек |
|---|---|---|---|
| ML241P | 203 | 108 | 204 |
| ML341P | 300 | 108 | 152 |
Звертаємо увагу, що на сайті вказана вартість моделі ML241P ціна на модифікацію ML341P буде дещо вищим.
Замовити потрібну модифікацію й уточнити реальну вартість Вам допоможуть менеджери нашої компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TSC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Метод друку | Термодрук, Термотрансферний друк |
| Швидкість друку | 204 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Діаметр рулону | 203 мм |
| Діаметр втулки | 40 мм |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB+RS232+Ethernet+USB Host |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 416 мм |
| Вага | 7.7 кг |
| Максимальна ширина стрічки | 108 мм |
- Ціна: 40 400 ₴


