проспект Аерокосмічний, 41/2, офіс №5 (2-й поверх), Харків, Україна
+380 (97) 037-63-76
+380 (50) 733-68-04
Опис товару

Недорогий багатоплощинний 2D сканер штрих кодів. Швидкий в підключенні і легкий в налаштуваннях сканер QR кодів. Призначений для стаціонарного розташування в зоні касира, для цих цілей оснащений підставкою з регульованим кутом нахилу скануючого модуля.

Сам скан модуль виконаний на основі так званої "imege" фотоматриці, яка дозволяє швидко і чітко сканувати інформацію з екранів смартфонів, а так само прочитувати забруднені і затерті етикетки штрих кодом.
Корпус пристрою виконаний із сплаву сучасних полімерів з підвищеною міцністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunlux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Тип сканера штрих-коду | Стаціонарний |
| Тип зчитувального елемента сканера | Імідж-сканер (фотоматриця) |
| Типи зчитувальних штрих-кодів | 2D, QR, Data Matrix, UCC/EAN 128, Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 39 TriOptic, Code 128, Code 128 Full ASCII, Codabar, UPC/EAN with Supplementals, Code 93, MSI, Code 11, UPC/EAN |
| Схема сканування | Багатоплощинна |
| Швидкість сканування | 60 скан/сек |
| Дальність сканування | 200 мм |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB, RS232 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Підставка в комплекті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 0.348 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 949 ₴


