
Ваги підлогові Днепровес ВПД-405ET (60кг/150кг/300кг)
- Готово до відправки
- Код: 405ET
6 580 ₴
- +380 (50) 733-68-04Vodafone

Ваги марки Днепровес ВПД405E-T відрізняються наявністю великого яскравого дисплея з висотою символів 50 мм, що дозволяє застосовувати дану модель в слабо освітлених приміщеннях або в темний час доби.
Функціональні можливості:
- облік ваги тари на весь межа зважування
- підсумовування зважувань
- бракировочная функція
- функція дозування
- утримання показань нестабільної ваги
- автоматичний економ режим
Звертаємо увагу на наявність вбудованого акумулятора і "приємною" функції визначення його заряду, що дозволяє контролювати час роботи в автономному режимі.
Основна перевага цієї моделі ― наявність інтерфейсу RS232, що безперечно розширює функціональні можливості і дозволяє підключити ваги до ПК.
Характеристики модельного ряду ВПД405E-T:
| модель | НГЗ, кг | НмГЗ, кг | дискретність. г |
|---|---|---|---|
| ВПД405E-60T | 60 | 0.4 | 20 |
| ВПД405E-150T | 150 | 1 | 50 |
| ВПД405E-300T | 300 | 2 | 100 |
Всі моделі поставляються з робочою платформою з нержавіючої сталі і розмірами 400*500 мм.
З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів і технічних фахівців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 300 кг |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 400 мм |
| Ширина платформи | 500 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 6 580 ₴

