
Промисловий принтер етикеток TSC MB241
- В наявності
- Код: MB241
45 220 ₴
- +380 (50) 733-68-04Vodafone

Промисловий термотрансферний принтер етикеток TSC MB241 ідеально підходить для компаній, які хочуть отримати індивідуальне. не схожу на інших паковання або маркування свого товару. Рекомендоване навантаження становить 10 000 екземплярів етикетки за зміну.
Принтер має компактні розміри та низький рівень шуму. Це дає змогу встановлювати його не тільки на виробництві, але й в офісі компанії.
Конструкція пристрою являє собою суцільнометалевий корпус і механізм друку виготовлений з алюмінію. Сам друкувальний механізм складається з термотрансферного блока для протягування фарбувальної стрічки (риббону), друкувальної головки, материнської плати з процесором і блока живлення.
Основні особливості базової комплектації:
- панель керування з РК дисплеєм і кнопками
- об'єм оперативна пам'ять 256 Mb
- об'єм Flash пам'яті 256 Mb
- інтерфейс USB 2.0, RS-232; Ethernet; USB host
- можливість використовувати риббон із довжиною намотування до 450 метрів
Характеристики моделі:
| модель | роздільна здатність друку, dpi | макс. ширина друку, мм | швидкість друку, мм/сек |
|---|---|---|---|
| MB241 | 203 | 108 | 304.8 |
| MB341 | 300 | 108 | 228.6 |
Звертаємо увагу, що на сайті вказана вартість моделі MB241 ціна на модифікацію MB341 буде дещо вищим.
Замовити потрібну модифікацію й уточнити реальну вартість Вам допоможуть менеджери нашої компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TSC |
| Країна виробник | Тайвань |
| Метод друку | Термодрук, Термотрансферний друк |
| Швидкість друку | 304.8 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Діаметр рулону | 203 мм |
| Діаметр втулки | 40 мм |
| Тип штрих-коду | EAN, UPC, UCC, Code 39, Code 128, 2D, 1D, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB+RS232+Ethernet+USB Host |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Висота | 416 мм |
| Вага | 7.7 кг |
| Максимальна ширина стрічки | 108 мм |
- Ціна: 45 220 ₴


