проспект Аерокосмічний, 41/2, офіс №5 (2-й поверх), Харків, Україна
+380 (97) 037-63-76
+380 (50) 733-68-04
вверхвниз
RESIN 

Ріббон RESIN 110мм х 300м R220 чорний
- Під замовлення
- Код: 110х300 RESIN
Відправка з 06 квітня 20261 200 ₴
+380 (97) 037-63-76
Київстар
- +380 (50) 733-68-04Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Рібони RESIN TEXTIL призначені для друку на текстильних стрічках, як-от сатин, нейлон, поліестер тафта тощо. Також цей ріббон R220 чудово підійде для нанесення зображення на етикетку з поліпропілену.
Завдяки спеціально підібраному складу компанентів, зображення надруковане за допомогою фарбувальної стрічки RESIN R220 має високу стійкість до багаторазового прання та хімічного чищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гера |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фарбувальної стрічки | RESIN (смоляна) |
| Тип намотування | фарбувальною стороною назовні |
| Колір стрічки | Чорний |
| Тип друкувальної голівки | Плоска (flat head) |
| Розміри | |
| Ширина стрічки | 110 мм |
| Максимальна довжина стрічки | 300 м |
| Діаметр стрічки | 65 мм |
| Діаметр втулки | 25.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




