проспект Аерокосмічний, 41/2, офіс №5 (2-й поверх), Харків, Україна
+380 (97) 037-63-76
+380 (50) 733-68-04

Сканер штрих коду Argox AS-8060 (USB, з підставкою)
- В наявності
- Код: AS-8060
2 480 ₴
+380 (97) 037-63-76
Київстар
- +380 (50) 733-68-04Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару

На зміну вподобаній усіма моделі Argox AS - 8000 прийшов новий сканер штрих кодів Argox AS - 8060. У комплект входить підставка для роботи в автоматичному режимі прочитування.

Для декодування інформації використовується технологія Linear Image, що дозволяє упевнено прочитувати затерті або забруднені штрих коды. При цьому швидкість прочитування складає 270 скан/сік з максимальної відстані 330 мм Для зручності оператора вдале сканування підтверджується звуковим і світловим сигналами. Відмітимо удароміцний корпус з мірою захисту IP42, і якісний надійний кабель USB завдовжки близько двох метрів.
Argox AS - 8060 - це сучасний сканер штрих кодів, який може подклячаться до програми обліку "1С Бухгалтерія".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argox |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | Імідж-сканер (фотоматриця) |
| Типи зчитувальних штрих-кодів | UPC/EAN, UPC/EAN with Supplementals, UCC/EAN 128, Code 39, Code 128, Codabar, Code 93, Code 11 |
| Схема сканування | Одноплоскостна |
| Кількість скануючих ліній | 1 |
| Швидкість сканування | 270 скан/сек |
| Дальність сканування | 330 мм |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP42 |
| Підставка в комплекті | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 177 мм |
| Вага | 0.19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 480 ₴

